آغاز : مفاهيم اوليه   افزودن آگهي   پرسش ها   قوانين

قوانين :

  1. سامانه ما طبق قوانين ايران کار مي کند . از آنجايي که محتواي سايتهاي کاربران همواره پويا و در حال تغيير است و از طرف ما قابل کنترل نيست بنابر اين ما مسئوليتي در برابر محتواي سايت شما نداريم ولي در صورت دريافت گزارش تخلف لينک مسدود خواهد شد.
  2. سامانه ما مديريت خصوصي دارد و با هيچ سازمان يا نهادي مرتبط نيست
  3. با کاربراني اقدام به تخريب سامانه ، توهين به اعضا ، نمايش محتوا خلاف قوانين ايران کنند برخورد مي شود.
  4. کاربران موظف هستند با رعايت نکات امنيتي از اطلاعات کاربري خود محافظت کنند
  5. مديريت حق دارد براي پايداري سامانه اصلاحات ساختاري طبق نظر خود اعمال کند
  6. هر کاربر بايد يک حساب کاربري داشته باشد و داشتن چندين نام کاربري خلاف قوانين است و مدير حق دارد آنها را مسدود کند
  7. مديريت با هرگونه تقلب در امتيازگيري و درآمد و سوء استفاده از سامانه برخورد مي کند

تبليغات

تیبا کلیک : سامانه تبادل لینک و تبادل بازدید تیباکلیک امکانی فراهم کرده   تا محتوای سایت یا وبلاگ خود را با روشی آسان به کابران دیگر معرفی و نمایش دهید.

سامانه چطور کار می کند؟ : ابتدا در سامانه ثبت نام می کنید تا بتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که تعیین می کنید تا وارد سامانه شوید. در قسمت مدیریت لینک سایت خود را با توضیحات مناسب اضافه می کنید تا توسط مدیر تأیید شود.

برای آنکه سایت شما پس از تأیید در چرخه نمایش قرار بگیرد شما نیاز دارید تا به آن امتیاز اضافه کنید.

برای کسب امتیاز شما می توانید جعبه لینکها که حاوی لینک های دیگر کاربران و همچنین لینکها تبلیغاتی است را در قالب سایت خود قرار دهید. با هر کلیک با IP یکتا روی لینکها شما امتیاز کسب میکنید. اگر سایت شما تایید شده باشد امتیاز مستقیما به سایت شما اضافه می شود و اگر نه، امتیاز به حساب کاربری افزوده می شود تا خودتان به صورت دستی آن را به لینکهای خود تخصیص دهید

یک روش دیگر برای کسب امتیاز معرفی و جذب زیرمجموعه است که از امتیازهای آنها به شما سهم خواهد رسید. وقتی سایت شما دارای امتیاز باشد به صورت خودکار داخل جعبه لینکها نمایش داده می شود و با هر با هر کلیک با IP یکتای کاربران دیگر امتیاز آن مصرف می شود. بنابراین از بیهوده تلف شدن امتیاز شما جلوگیری می شود