آغاز : مفاهيم اوليه   افزودن آگهي   پرسش ها   قوانين

آشنايي : 

اگر همين امروز سايت يا وبلاگ خود را راه اندازي کرديد و دوست داريد محتواي سايت خود را به ديگر مردم نمايش دهيد ، سامانه ما اين امکان را به شما مي دهد که محتواي سايت خود را با روشي ساده و کارآمد به ديگران نمايش دهيد بدون اينکه هيچ هزينه اي براي آن بپردازيد .

کافيست مراحل زير را طي کنيد :

  1. لينک خود را در سامانه ثبت کنيد تا مديريت آن را بررسي کند .
  2. کد هاي نمايش " لينک باکس " يا "جعبه لينک" را در محل مناسبي از سايت قرار دهيد که از صفحه اول سايت قابل ديدن باشد . شما با اين کار ،  لينک ساير کاربران را نمايش مي دهيد .
  3. زماني که روي " لينک باکس " کليک شود شما امتياز مي گيريد . توجه کنيد: سامانه از سيستم ضد تقلب پيشرفته اي استفاده مي کند که فقط کليک ها درست را ثبت مي کند و براي آنها امتياز در نظر مي گيرد . اين کار براي جلوگيري از ضايع شدن حق کاربران ديگر و کيفيت و کارايي سامانه انجام مي گيرد .
  4. امتيازي که کسب کرديد در محيط کاربري شما قابل مديريت است و مي توانيد آن را به لينک خود افزوده و آن را در چرخه نمايش قرار دهيد .
  5. در صورتی که لینک تأیید شده و فعال در سامانه داشته باشید امتیازی که از جعبه لینک بدست می آورید مستقیماً بین لینکهای شما تقسیم خواهد شد
  6. همه لينکهاي تاييد شده و داراي امتياز در چرخه نمايش در سايتهاي کاربران ديگر نمايش داده مي شود .
  7. با هر کليک درست کاربران روي لينک شما امتياز آن مصرف مي شود .
  8. شما همواره مي توانيد لينک خود را در حالت "توقف موقت" قرار دهيد يا به طور کلي ويرايش کنيد و به مديريت امتياز آن بپردازيد . در نظر داشته باشيد تغييرات در آدرس لينک بايد دوباره توسط مديريت بازبيني و تاييد شود .

تبليغات

تیبا کلیک : سامانه تبادل لینک و تبادل بازدید تیباکلیک این امکانی فراهم کرده   تا محتوای سایت یا وبلاگ خود را با روشی آسان به کابران دیگر معرفی و نمایش دهید.

سامانه چطور کار می کند؟ : ابتدا در سامانه ثبت نام می کنید تا بتوانید با نام کاربری و رمز عبوری که تعیین می کنید تا وارد سامانه شوید. در قسمت مدیریت لینک سایت خود را با توضیحات مناسب اضافه می کنید تا توسط مدیر تأیید شود.

برای آنکه سایت شما پس از تأیید در چرخه نمایش قرار بگیرد شما نیاز دارید تا به آن امتیاز اضافه کنید.

برای کسب امتیاز شما می توانید جعبه لینکها که حاوی لینک های دیگر کاربران و همچنین لینکها تبلیغاتی است را در قالب سایت خود قرار دهید. با هر کلیک با IP یکتا روی لینکها شما امتیاز کسب میکنید. اگر سایت شما تایید شده باشد امتیاز مستقیما به سایت شما اضافه می شود و اگر نه، امتیاز به حساب کاربری افزوده می شود تا خودتان به صورت دستی آن را به لینکهای خود تخصیص دهید

یک روش دیگر برای کسب امتیاز معرفی و جذب زیرمجموعه است که از امتیازهای آنها به شما سهم خواهد رسید. وقتی سایت شما دارای امتیاز باشد به صورت خودکار داخل جعبه لینکها نمایش داده می شود و با هر با هر کلیک با IP یکتای کاربران دیگر امتیاز آن مصرف می شود. بنابراین از بیهوده تلف شدن امتیاز شما جلوگیری می شود